top of page

Медична освітня платформа

До уваги лікарів різних спеціальностей та пацієнтів

 

АЦ «Сауз» анонсує створення на базі закладу Медичної освітньої платформи для лікарів різних спеціальностей та пацієнтів.

 

Метою проекту є безперервний обмін знань та підвищення професіоналізму. Неформальна освіта буде відбуватися у декількох формах, а саме щотижневі короткі зустрічі з розгляду клінічних випадків («Кейс для лікаря», 2 години), лекції (за розкладом, 2-3 години), семінари тощо.

 

Для наших пацієнтів з метою роз’яснення окремих особливостей перебігу алергійних захворювань та важливих складових лікувального процесу «Школу пацієнта» та «Школу батьків дитини-алергіка».

 

Очікуйте на наш анонс. Скоро буде !!!

Кейс для лікаря

Нестандартні клінічні випадки, які можуть бути цікавими і лікарям, і пацієнтам. Всі матеріали опубліковані з інформованої згоди пацієнтів.

Лекції для лікарів

Лекції для лікарів-алергологів та лікарів інших спеціальностей з актуальних питань алергології та імунології.

Семінари для лікарів

Можливість отримання нових знань з можливістю обговорити отриману інформацію під час навчання у малих групах. Зміст навчання присвячений висвітленню актуальних питань на теоретичному рівні і не зачіпає питань формування навичок.

Школа пацієнта

Корисна інформація для пацієнтів-алергіків у різних освітніх форматах. Даний розділ рекомендовано для ознайомлення пацієнтами з метою корекції способу життя та звичок з метою прискорення результатів лікування.

Школа батьків дитини-алергіка

Даний розділ надасть багато відповідей батькам, діти яких мають прояви алергії.

bottom of page